Kalite


Kalite Politikamız
Uygun malzeme ve teknolojileri kullanmayı amaçlayan Güralp Vinç ve Makine Konstrüksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş., TS EN ISO – 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standardına paralel olarak ‘Toplam Kalite Yönetimi’ felsefesini benimsemiş ve tüm süreçlerini şirket ana hedeflerini gerçekleştirecek yönde belirlemiştir.

5S , KAİZEN , SIFIR HATA , Problem Çözme Ekipleri, Proses ve Ürün Risk Analizleri (FMEA) gibi uygulamaları, sürekli iyileştirme kültürünü ve rekabet gücünü arttırıp, müşterilerine tam vaktinde sorunsuz ürünler sunmak için bünyesine dahil etmiştir.

Güralp Vinç ;

• Kalite anlayışında müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan,
• Ulusal ve uluslararası tüm yasal mevzuat ve standartların gerekliliklerini karşılayan,
• Teknolojik ve sosyal gelişmelerle entegrasyonu sağlayıp, nitelikli, Dünya standartlarına uygun çözümler sunan,
• Yaşadığımız çevrenin doğal bir parçası olacak,
• İş güvenliğini bir zorunluluk olarak değil her çalışanının bir değer olduğu bilinci ile ilke edinmiş, vinç imalat sektöründe fark yaratan öncü bir firma olmayı kendine hedef edinmiştir.  
Sektöründe kaliteden ve güvenden asla ödün vermeden yoluna devam eden Güralp Vinç, dünyada kabul görmüş kalite standartlarını bir opsiyon olarak değil bir gereklilik olarak tüm proseslerinde uyguluyor. Avrupa Malzeme Elleçleme Federasyonu (FEM) üyesi olan ve bu standartlara göre üretim yaptığını taahhüt eden Güralp Vinç, aynı zamanda İSDER üzerinden FEM logosunu kullanma hakkını alan Türkiye’deki ilk vinç üreticisi.
Güralp Vinç sizler için hep daha kaliteliyi ve daha iyiyi arıyor.Laboratuvar ve Test Yeterlilikleri

Kalite Kontrol Faaliyetleri


Başa Dön